27 באוקטובר 2020

אחסון אתרים מקצועי סייטגראונד SITEGROUND

אחסון אתרים מקצועי

ההבדל העיקרי הוא ברמת התאמת השרת מול הקוד שנכתב על ידכם. סייטגראונד יודעים לפתור כ-99% מבעיות תאימות קודים שפותחו ולהתאימם לשרתים של סייטגראונד באופן מידי.

מדוע כדאי לאחסן עם SITEGROUND?

SITEGROUND מומחים לאחסון אתרים ויודעים לדבר בשפה שלכם.רמת הידע והניסיון של סייטגראונד מהגבוהות בתחום וסייטגראונד משתדלים לשאוף ולתת את הטוב ביותר עבורכם הן מהצד הטכני והן מבחינת השרות.

פנל ניהול אתרים

ישנם מספר פנלים לניהול אתרים ולכל אחד יש את ההעדפה שלו. אנו בחרנו בחברת SITEGROUND עבור המשימה. אנו עובדים עם חברת SITEGROUND כשותפים עסקיים ונהנים מתמיכה טכנית 24 שעות ביממה.כך סייטגראונד יכולה לתת תמיכה ושרות שטופים וללא תקלות לכל אתר ואתר שמאוחסן על השרתים שלה.
ל חשבון אחסון אתרים מקבל פאנל ניהול מתקדם ומקצועי מבית SITEGROUND, המאפשר לכם שליטה מלאה על כל מאפייני האחסון באתר שלכם. בעזרת לוח הבקרה תוכלו להגדיר ולעדכן חשבונות דואר אלקטרוני, לנהל את בסיסי הנתונים שלכם, חשבונות ה FTP, לצפות בסטטיסטיקות של אתרכם, לנהל את הקבצים,התיקיות ועוד.

השרתים של SITEGROUND

סייטגראונד מחזיקים מגוון שרתים למטרות שונות. כל השרתים של סייטגראונד נבנים על פי התאמה ובשיתוף מהנדסים בכירים בחו"ל.מערכת שרתי ה DNS של סייטגראונד ושרתי ה-WEB הן מהמתקדמות ביותר כיום בשוק ומתוחזקות ומשופרות באופן אינטנסיבי בכדי לספק שירות אמין ויציב 24 שעות ביממה.מערכת השרתים כוללת תוכנה ייחודית שפותחה על ידי סייטגראונד במהלך השנים ותפקידה לנתר את הפעילות בכל אתר ואתר שמאוכסן בסייטגראונד ולוודא כי אכן האתרים עובדים באופן תקין.במידה וישנה בעיה האחד האתרים המערכת מתריאה בזמן אמת וסייטגראונד מטפלים בבעיה מיד עם הופעת ההתראה.

גיבוי ושחזור מידע

גיבוי יומי אוטומטי לכל האתרים שניתן לשחזר בקליק - למשימה חשובה זו פיתחה סייטגראונד תוכנה ייחודית שתפקידה לגבות באופן יזום את המידע לשרת נסתר מחוץ לרשת.פעולה זאת מאפשרת לכם לשחזר את תוכן המידע הרב על שרתי סייטגראונד בשעת הצורך או במקרה חרום שבו נשרף שרת או שנפרץ והושחת על ידי "האקרים".מערכת הגיבוי עובדת 24 שעות ביממה וכל אתר המאוכסן בסייטגראונד זוכה לגיבוי יומי כאשר ניתן לחזור אחורה עד 6 ימים ויותר לצורך שחזור מידע בשעת הצורך.

מערכת קירור \ גיבוי חשמלי

השרתים של סייטגראונד ממוקמים בחדר מיוחד ללא לחות וטמפרטורה נמוכה 18C - 16C. תנאים המבטיחים פעילות תקינה של רכיבי האלקטרוניקה "הידועים לשמצה" בחום שהם מייצרים ובשל כך זקוקים לקירור תמידי.החדר מכיל בתוכו מערכת עצמאית של גיבוי חשמלי על ידי גנרטורים לשעת הפסקת חשמל.כל המערכות אוטומטיות ומבוקרות על ידי חדר בקרה המאויש על ידי כח אדם 24 שעות ביממה.

מפת אתר
פרסייט קידום אתרים